איפור מקצועי

לימודי קורס איפור מקצועי מעניקים יתרון ממשי בהשתלבות בתעשיית האיפור, היופי, האופנה והסטיילינג. הקורס מקנה התמחות באיפור מקצועי על כל רבדיו: איפור כלות, איפור ערב, איפור אופנה ואיפור לצילומי סטילס וטלוויזיה. במהלך הקורס תוכלו להתנסות באיפור מקצועי בהפקות, תצוגות אופנה, בירידים ואירועים רשמיים. קורס איפור מקצועי הינו מקיף, עדכני ומקצועי הכולל מספר רב של סגנונות וטכניקות מתקדמות בארץ ובעולם. כל זאת בהדרכה אישית של מאפרת מוסמכת ובעלת וותק של 12 שנים בתחום, בעלת תעודות בינלאומיות וניסיון רב עם אמן האיפור ‘ירין שחף’.

במהלך השיעורים תקבלו הדרכות בתחומי התמחות שונים ומגוונים, תלמדו מגוון שיטות איפור שונות ממגוון אנשי מקצוע. תוכלו לרכוש מיומנויות נרחבות, שיטות מגוונות בשימוש כלי איפור מקצועיים וללא צורך בידע קודם. השיעורים מתקיימים תוך צפייה בהדגמות, תרגול והתנסות, לפי קצב אישי והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

בקורס איפור מקצועי נלמד תחילה, מבוא והכרה של מגוון מוצרי ואביזרי איפור כמו מברשות, מכחולים, סוגי מייק-אפ והצללות. נלמד איפור לעור כהה או בוגר, איפור מעושן, איפור אופנה, איפור לתצוגות אופנה וסטיילינג. בנוסף, נלמד סגנונות איפור שונים לפי תקופות, תורת הצבע, שילובים שונים באיפור, עיצוב גבות, איפור עיניים לסוגיהן, עיצוב ותיחום שפתיים, איפור יום וערב, איפור טבעי והפיכתו לאיפור ערב, איפור ערב דרמטי מרשים וזוהר, הדבקת ריסים ויהלומים ואיפור כלות ומלוות. מבנה השיעור הינו הרצאה, הסבר, תרגול מעשי ומבחנים על מודליסטיות בהתאם לסוג האיפור שנלמד.

בקורס איפור מקצועי תקבלו דיפלומה מקצועית מעדידה בית ספר למקצועות היופי, בנוסף תקבלו, מזוודת איפור מקצועית מפוארת הכוללת מגוון רחב של מוצרי איפור, מברשות ואת מיטב המוצרים והאביזרים לעבודה מקצועית. נתרגל שיעורים מחוץ לשעות הקורס ללא תשלום על מנת לתרגל ולחזק את הידע באיפור. בנוסף, תקבלו ספר צילום דיגיטלי עם תמונות נבחרות מיום הצילום שנערך ע”י צלם מקצועי.

* קיימת סדנת שיווק, מכירות ופתיחת עסק הכוללת אפשרות למסלול אימון עסקי (בתוספת תשלום).

משך הלימודים 60 שעות אקדמיות, 15 מפגשים | מסלול לימודי בוקר או ערב | ניתן לשלם על הקורס בפריסה נוחה של תשלומים באמצעות כרטיס אשראי או צ’קים.

נתוני הקורס

60 שעות
אקדמיות

15
מפגשים

מסלול לימודים
בוקר / ערב

מגוון אפשרויות
תשלום

איך אפשרי לעזור ?
whatsapp