בניית צפורניים

בקורס בניית ציפורניים תלמדו כיצד לבנות ציפורניים בעזרת שיטה ייחודית שפותחה ע”י עדי, מאסטרית ובונת ציפורניים בעלת וותק של 15 שנים בתחום. נלמד כיצד להתייחס לכל אצבע ביד כציפורן בפני עצמה, נלמד טכניקות וגישות שונות לכל אצבע, שיטות עבודה ושימוש בחומרים שונים. נלמד כיצד לשנות את צורת הציפורניים ולעצב אותן באופן אחיד, נלמד שיטות כמו אקריל, טבילה, מכחול, ג’ל, תבנית, הדבקת ציפורניים, פרנץ’ קבוע, בנייה בג’ל והגדלת לוח הציפורן. נלמד טכניקות שונות לקישוט הציפורן כמו פרחים, אבנים, פרנצ’ים, מדבקות מים וסליידרים. תקבלו כלים להתמודד עם בעיות שונות כמו התרוממות וסדקים בציפורן, כלים לשמירה על הציפורן הטבעית מפני נזקים ושיטות להקניית מראה טבעי לציפורן הבנויה.

אצל עדידה מאמינים בהתנסות, לכן החל מהשיעורים הראשונים תתנסו על מודליסטיות בעזרת ליווי והדרכה הצמודה. נלמד ידע איכותי ומעמיק וכל זאת ביחס אישי, כיתות קטנות והקפדה על הפרטים הקטנים.

בקורס בניית ציפורניים תקבלו דיפלומה מקצועית מעדידה בית ספר למקצועות היופי, בנוסף תקבלו, תעודה בינלאומית כטכנאית ציפורניים מקצועית.

משך הלימודים 42 שעות אקדמיות, 14 מפגשים | מסלול לימודי בוקר או ערב | ניתן לשלם על הקורס בפריסה נוחה של תשלומים באמצעות כרטיס אשראי או צ’קים.

נתוני הקורס

42 שעות
אקדמיות

14
מפגשים

מסלול לימודים
בוקר / ערב

מגוון אפשרויות
תשלום

איך אפשרי לעזור ?
whatsapp