קוסמטיקה

קורס קוסמטיקה הינו הקורס המעמיק ביותר הקיים בתחום, שבו תוכלו לקבל את הכלים הטובים והמתקדמים ביותר ללימוד, ולהפוך לקוסמטיקאיות מקצועיות, תלמדו להתאים עבור כל לקוחה את הטיפול המומלץ עבורה לפי סוג העור, מבנה הפנים ועוד מגוון רחב של שיטות. תלמדו כיצד לתת מענה ולמצוא פתרון לכל בעיית עור ולכל סוג עור. בקורס תלמדו איפור, הסרת שיער בשעווה, עיצוב גבות ושיטות נוספות אשר יגדילו את השירותים שתוכלו להעניק ללקוחות.

בקורס נשלב ליווי אישי ומסור של צוות מקצועי ומרצים מכובד עם ניסיון רב שנים. אנו מאמינים בעבודה מעשית וניסיון מעשי, לכן כבר מהשיעורים הראשונים נתחיל לתרגל את החומר הנלמד על מודליסטיות במהלך השיעור, בליווי והכוונה של המנחה. בצורה הזאת תוכלו לצבור ביטחון בעבודה וניסיון מקצועי. במהלך הקורס תקבלו הכוונה מקצועית, ייעוץ עסקי, הדרכה על מיומנות המשא ומתן, מיומנות עסקית, גישה ללקוחות, הכנת הצעת מחיר על פי אבחון היקף העבודה ועוד.

בקורס קוסמטיקה נלמד תחילה, מבוא לקוסמטיקה, אבחון העור, תזונה נכונה, אנטומיה ופיזיולוגיה של גוף האנושי, טיפולי פנים בעזרת מכשור חשמלי, תקנים סניטריים ושיטות חיטוי,היגיינה, כימיה קוסמטית, סיווג של מוצרים קוסמטיים, סיווג תכשירים לפי סוגי העור, הסרת איפור, ניקוי עמוק, מסכות, קומפרסים, פילינג, עיסוי עור הפנים, הידיים, הצוואר והמחשוף, התפחת העור, שימוש במכשיר תדר גבוה, מכשור אלקטרו קוסמטי, עיצוב גבות וצביעת ריסים, הסרת שיער בשימוש בשעווה בגוף ובפנים, דרמטולוגיה, טיפול קוסמטי, הכרת מבנה המכון הקוסמטי והפעלתו, יעוץ עסקי ושיווק.

בקורס קוסמטיקה תקבלו דיפלומה מקצועית מעדידה בית ספר למקצועות היופי, הסמכה של קוסמטיקאית, עיצוב גבות והסרת שיער בשעווה. בנוסף תקבלו, תיק מברשות איפור וערכת כלי עבודה לקוסמטיקאית.

משך הלימודים 450 שעות אקדמיות | מסלול לימודי בוקר או ערב | ניתן לשלם על הקורס בפריסה נוחה של תשלומים באמצעות כרטיס אשראי או צ’קים.

נתוני הקורס

450 שעות
אקדמיות

14
מפגשים

מסלול לימודים
בוקר / ערב

מגוון אפשרויות
תשלום

איך אפשרי לעזור ?
whatsapp