בניית ציפורניים

למרות השינויים והחידושים הרבים בתחום טיפולי הציפורניים כמו לק ג’ל, תמיד תהיינה נשים רבות החושקות בטיפול שיעניק להן בתוך זמן קצר, צפורניים ארוכות, יפות וחזקות.
נשים אלו, הן לקוחות טובות ונאמנות המגיעות לטיפולים באופן סדיר וקבוע כל שלושה עד ארבעה שבועות. הן לא יוותרו לעולם על בניית ציפורניים ועל ההרגשה המיוחדת הנילוות לטפול המדהים הזה..
הודות לטכניקות עבודה מתקדמות ולחומרי גלם חדשניים ואיכותיים, לימוד בניית ציפורניים הפך בשנים האחרונות קל יותר ומאפשר למקצועית להגיע לתוצאות מעולות בזמן קצר יחסית ולהציע ללקוחה ציפורניים יפות, חזקות עם אורך וצורה כפי שהלקוחה בוחרת.
הפעולה המקצועית החשובה ביותר בבניית ציפורניים, היא ליצור נכון את הבסיס עליו אנחנו “בונים” את הציפורן. כדי להאריך את הציפורן הטבעית ולבנות ללקוחה ציפורניים ארוכות, אנחנו זקוקות לבסיס, “משענת” עליו נוכל להניח את חומרי הגלם ולהאריך את הציפורן.

שלושת השיטות המקובלות והפופולריות הם:

1.הארכת ציפורניים עם טיפס (ציפורן מלאכותית) העשויה מפלסטיק
2.הארכת ציפורניים עם תבנית, העשויה בדרך כלל מנייר מתכת או ממתכת
3.השיטה השלישית – היא חדשה יחסית ופחות מוכרת, הכוונה לטיפסים עשויים מסיליקון שניתן להשתמש בהם כתבנית הפוכה, מניחים בתוך הטיפס את חומרי הגלם שמשתמשים בהם, הופכים ומניחים על הציפורן. זוהי בניית ללא תמיכה כלשהי אני קוראת לזה “טיפס הפוך”, בעולם קוראים לזה פולי ג’ל או אקרילי ג’ל ניתן לבנות בשיטה זו ציפורניים באקריל בג’ל ובאקריל ג’ל. אלו שלושת השיטות היחידות בבניית ציפורניים. כל אחד מהם משמש כתומך להנחת חומרי הגלם השונים ולהארכת הציפורן הטבעית. חומרי הגלם הם אקריל, ג’ל, טבילה, פוליג’ל, אקריג’ל. אלו שלושת השיטות היחידות בבניית ציפורניים. כל אחד מהם משמש כתומך להנחת חומרי הגלם השונים. כמקצועית, אם את יודעת להתאים את הטיפסים ולהדביק אותם נכון ואם את יודעת להניח את התבנית מתחת לציפורן בצורה נכונה, את יכולה בעצם להשתמש בכל סוג של חומר גלם.

שלושת השיטות להארכת הציפורניים:

 הארכת ציפורניים עם טיפס:

טכניקה זו מאפשרת לבנות ציפורניים עם כל חומרי הגלם הקיימים. אקריל, ג’ל, טבילה, אקריג’ל ועוד..
חשוב להתאים נכון את הטיפסים ולהדביק אותם נכון על מנת שיהיו “תוספת” לציפורן הטבעית ומשענת לחומר שמניחים עליהם כדי לחזק את הציפורניים המלאכותיות.

איך אפשרי לעזור ?
whatsapp