מניקור מכשירי

מניקור מכשירי הוא הטיפול הנפוץ והוותיק ביותר הנדרש ביותר מכל סוגי טיפולי ציפורניים. טיפול מניקור משדרג את מראה הציפורן והוא טיפול נלווה לכל מי שעוסקת בטיפולי לק ג’ל, בניית ציפורניים,  וגם מריחת לק בלבד. כל טיפול יראה טוב יותר אם נוסיף לו טיפול מניקור, טיפול בעור שמסביב לציפורן משטח הציפורן ומריחת לק ג’ל צמוד למריחת טקיטולה
טיפול מניקור טוב ואיכותי, דורש ידע מקצועי ושימוש באביזרים ומכשירים איכותיים שבעזרתם ניתן להסיר עור מת ממשטח הציפורן, לטפל ולשקם עור פגוע או ציפורניים פגועות. לדעת באילו סוגי חומרים להשתמש ולקבל תוצאות יפות ואיכותיות של ציפורניים טבעיות ומטופחות
העניין הוא, שהיום רוב המקצועיות מתייחסות לטיפול מניקור כטיפול שולי, שתפקידו העיקרי הוא לשדרג את הטיפולים השונים, כמו לק ג’ל למשל או מריחת לק
הצורך הזה, לשדרג טיפולי ציפורניים שונים, הביא לעולם את ה”מניקור הרוסי”, שתכליתו של הטיפול הזה הוא בעיקר להסיר כמה שיותר את העור שמסביב לציפורן, כדי שתוצאת הלק ג’ל או בניית ציפורניים תראה יפה יותר “ונקיה” יותר המקצועיות עובדות עם ממיס קטיקולה אשר מרכך את העור מסביב לציפורן עם דוחפי עור מסוגים שונים ומכונות שיוף בעזרת ראשי שיוף ייעודיים.
ישנם כמה סוגים של ראשים אשר מיועדים למניקור המכשירי מה שהשתנה ומה שחדש זו בעיקר טכניקת השימוש בהם. ישנם ראשי שיוף בדרגות שונות של חוזק וכמה סוגי שימושים להרמת העור לפתיחת התעלות, הורדת העור, סגירות והחלקות של החומר הבסיסי הבייס. הורדת הלק ג’ל מעל הציפורן.
העבודה בשיטת מניקור רוסי, כפי שהיא מוצגת בהדרכות מקצועיות וגם באינטרנט, דורשת שימוש במספר ראשים. גם מניסיוני האישי נוכחתי, שכדי להגיע לתוצאה הרצויה, עלי להשתמש לפחות בשלושה סוגי ראשים. בדרך כלל מומלץ על שימוש במספר גדול יותר של ראשים, דבר העשוי לגרום לתהליך עבודה ארוך ומסורבל. שיטת העבודה, החל מדחיפה והסרה של העור המת עם המכונה, גם הסרת העור שמסביב לקטיקולה עם ממיס קטיקולה ועבודה נכונה עם ראשי שיוף עשויה לזרז את התהליך ולהקל על המניקוריסטית וגם על הלקוחה. כאשר בחלק מהפרסומים צויין במפורש שאין התנסות מעשית. כאילו שאפשר לראות וללמוד את המקצוע רק מהתבוננות חייב להתנסות באופן מעשי על מודליסטית ובפיקוח צמוד של מדריכה מוסמכת אשר מפקחת על העבודה שלך ההדגמות נעשות בסרטון ולא ניתן לגעת ממש בלקוחה ולחוש אז יכול להיות תוצאות מאוד גרועות למי שלא עבדה בעצמה וניסתה והיום בתרבות סרטוני ההדרכה ביוטיוב זה קצת מסוכן .
למדריכה מנוסה ומיומנת. זה נראה קל ופשוט והתוצאה באותו רגע נראית נפלא לתלמידות המשתתפות בקורס. ניתן לרכוש את המיכשור הדרוש כמו ראשי שיוף צבטיות מספרי מניקור ותכשירים לריכוך העור .בנוסף גם לק ג’ל היפואלרגני אשר נשמר על הציפורן הטבעית עם הטופ המתאים. וגם מומלץ להתאמן הרבה על מודליסטיות או על חברות קרובות משפחה ועוד.. רק בהרבה תירגול מגיעים לתוצאות. נכון יש כאלה שעדיין מעדיפות בשיטה הישנה ללא דוחפי עור או ראשי שיוף .רק שהתוצאה לא הכי טובה.
את התוצאה המושלמת של מריחת הג’ל צמוד צמוד לעור, ניתן להשיג בטיפול מניקור מכשירי עם צבתית דוחפי עור ומרכך קטיקולה ובייס למבנה אנטומי ומבלי לפצוע. זוהי טכניקה שצריך רק ללמוד אותה.
טיפול מניקור מכשירי הוא טיפול חשוב, נדרש ומשדרג, הגורם למראה נפלא של הציפורן. את התוצאה הזו ניתן להשיג בעזרת מכשור ידני איכותי, ובעזרת תכשירים מקצועיים ובעזרת שמוש במוצרי איכות, שמטרתם לא רק יופי, אלא גם בריאות הציפורן.

איך אפשרי לעזור ?
whatsapp